O firmie Komnet

Firma KOMNET istnieje od 1999 roku. Początki naszej działalności to kompleksowa obsługa firm oraz serwis sprzętu komputerowego. W 2000 roku rozpoczęliśmy również działalność handlową poszerzając jednocześnie zakres usług. Profesjonalizm to słowo kluczowe, które oznacza, że staramy się dostarczać naszym klientom komputery i podzespoły wyprodukowane w oparciu o najnowsze osiągnięcia współczesnej techniki elektronicznej. W przeciągu tych lat dynamicznego rozwoju uzyskaliśmy wysoki poziom świadczonych usług. Obecnie jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu - w niezwykle atrakcyjnych cenach, każdy element, urządzenie, oraz oprogramowanie dostępne na polskim rynku informatycznym.

Profil działalności firmy obejmuje sprzedaż komputerów zarówno dla odbiorców indywidualnych jak i instytucjonalnych, posiadamy w sprzedaży również oprogramowania do sprzętu komputerowego. Użycie dobrej jakości podzespołów do produkcji naszych komputerów a także fachową pomoc w wyborze optymalnej konfiguracji indywidualnie dla każdego klienta powoduje, że nasze zestawy komputerowe cieszą się uznaniem zarówno wśród odbiorców prywatnych, jak i instytucjonalnych. Oferta nasza dotyczy także obsługi informatycznej gastronomii. Wyposażamy restauracje, bary i punkty gastronomiczne w oprogramowanie i urządzenia fiskalne.

Współpracujemy z największymi dystrybutorami sprzętu komputerowego w Polsce, dzięki czemu nasze ceny są wyjątkowo atrakcyjne. Kontakt z bezpośrednimi importerami asortymentu komputerowego gwarantuje najwyższą jakość oferowanego przez nas sprzętu. Dla stałych klientów mamy bardzo atrakcyjne rabaty oraz promocje.

Zapewniamy stałą opiekę nad całością sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem, jakie Państwo posiadacie.
Oferowana usługa obejmuje:

Wykonywanie kopii bezpieczeństwa,
Okresowe konserwacje systemów operacyjnych oraz oprogramowania,
Okresowe konserwacje drukarek i komputerów,
Doradztwo w zakresie modernizacji i zakupu nowego sprzętu i oprogramowania,
Doradztwo w zakresie tworzenia nowej i modernizacji istniejącej sieci komputerowej,
Zapewnienie bezawaryjnej pracy istniejącej sieci komputerowej,
Wspomaganie użytkowników w rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z użytkowaniem komputera,
Instalacje nowego oprogramowania,
Wprowadzanie nowych rozwiązań informatycznych usprawniających funkcjonowanie firmy.

Gwarantujemy Państwu szybką reakcję na zgłoszenie problemu. Powyższa usługa jest opłacana na zasadzie abonamentu, który jest negocjowany indywidualnie z każdą firmą.
W firmach i instytucjach, które nie posiadają osoby odpowiedzialnej i znającej się na sprzęcie komputerowym, prowadzimy comiesięczne przeglądy, które mają wychwycić i zapobiec wystąpieniu awarii. U pozostałych klientów wprowadzamy tzw. określony dzień serwisowy, w którym usuwamy wszelkie zebrane usterki, wykonujemy szkolenia itp.

Zapewniamy udzielenie pomocy odnośnie całości sprzętu komputerowego posiadanego w domu.

Oferowana usługa obejmuje:

Bieżące naprawy sprzętowe i programowe,
Usuwanie wirusów,
Wykonywanie konserwacji sprzętu komputerowego,
Doradztwo w zakresie modernizacji i zakupu nowego sprzętu i oprogramowania,
Instalacja nowego oprogramowania,
Instalacja i konfiguracja sieci.

Zapraszamy do współpracy firmy i osoby zainteresowane sprzętem komputerowym, oraz obsługą informatyczną swojej firmy. Odwiedź nas, my stawiamy na fachową obsługę na najwyższym poziomie.

Zadowolenie klienta jest dla nas największą nagrodą.